TOPlist


Prodej krmiva


550,-

Fokker Puppy/Junior S - 7,5 kg

Fokker Puppy/Junior S je kompletním krmivem pro štěňata malých plemen s dospělou hmotností 2 až 10 kg. U mladých psů je vyvážená strava velice důležitá, protože v  tomto věku je položen základ pro další vývoj.

Fokker Puppy/Junior S obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru. Velikost granulí je dokonale přizpůsobena velikosti chrupu štěněte.

Fokker Puppy/Junior S je ideálním krmivem pro neposedná a zdravá štěňata se silnými kostmi a vyvinutou muskulaturou. Fokker Puppy/Junior S je vhodnou stravou do věku 8-10 měsíců. Poté přejděte na krmivo Fokker Adult S (viz tabulka stravy). Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Puppy/Junior S u štěňat velice oblíbeno.

Fokker Puppy/Junior S distribuujeme v baleních po 3 kg (291,-) a 7,5 kg.

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % drůbeží složky), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty, řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.993,-

Fokker Puppy/Junior M - 15 kg

Zdraví & Růst

Fokker Puppy/Junior M je plnohodnotným krmivem pro štěňata středně velkých plemen s dospělou hmotností 10 až 30 kg. U mladých psů je vyvážená strava velice důležitá, protože v tomto věku je položen základ pro další vývoj.

Fokker Puppy/Junior M obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru. Fokker Puppy/Junior M je zárukou zdravého a vydatného růstu kostí a svalstva u vitálního a neposedného štěněte.

Fokker Puppy/Junior M je vhodnou stravou do věku 10-12 měsíců. Poté přejděte na krmivo Fokker Adult M (viz tabulka stravy). Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Puppy/Junior M u štěňat velice oblíbeno.

Fokker Puppy/Junior M distribuujeme v baleních po 3 kg (291,-), a 15 kg.

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % drůbeží složky), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty, řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.


1167,-
Fokker Puppy/Junior L - 15 kg

Zdraví & růst

Fokker Puppy/Junior L je plnohodnotným krmivem pro štěňata velkých plemen s dospělou hmotností 30 až 80 kg. U mladých psů je vyvážená strava velice důležitá, protože v tomto věku je položen základ pro další vývoj.

Fokker Puppy/Junior L obsahuje výhradně vysoce kvalitní přísady v optimálním poměru. Fokker Puppy/Junior L má redukovaný obsah vápníku (0,8 %) a fosforu (0,65 %). Díky tomuto výjimečnému složení je náš výrobek zárukou stejnoměrného nárůstu tělesné výšky a hmoty kostí. Výsledkem jsou dobře vyvinuté kosti a silná muskulatura, díky čemuž je zpravidla možno zabránit bolesti z růstu (enostosis).

Krmivo Fokker Puppy/Junior L bylo mělo být každopádně podáváno do stáří 18 měsíců, poté přejděte na krmivo Fokker Adult L (viz tabulka stravy). Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Puppy/Junior L u psů velice oblíbeno.

Fokker Puppy/Junior L distribuujeme v baleních po 3 kg (314,-) a 15 kg

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % drůbeží složky), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty, řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.


 510,-

Fokker Adult S - 7,5 kg

Běžná zátěž

Fokker Adult S je plnohodnotným krmivem pro dospělé psy o hmotnosti 2 až 10 kg. Velikost a struktura granulí byla navržena speciálně pro chrup a čelist malých plemen. Dospělí psi těchto plemen mají zvláštní požadavky na stravu. Tito mnohdy velice čiperní a neposední psi potřebují dokonale zhodnotitelné a energeticky vydatné krmivo. Fokker Adult S těmto požadavkům zcela vyhovuje. Díky svému jedinečnému složení je tento výrobek zárukou zdravé pokožky a lesklé srsti. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Adult S u psů velice oblíbeno. 

Fokker Adult S distribuujeme v baleních po 3 kg (257,-) a 7,5 kg

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % drůbeží složky), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty, řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.


975,-

Fokker Adult M - 20 kg

Běžná zátěž

Fokker Adult M je plnohodnotným krmivem pro dospělé psy o hmotnosti 10-30 kg. Fokker Adult M má vyvážené složení a obsahuje všechny nezbytné přísady, které by Váš pes měl dostávat v rámci běžné stravy. Fokker Adult M je ideálním krmivem pro psy s normální spotřebou energie. Tento výrobek pomůže Vašemu psu zůstat v  nejlepší kondici a přispívá ke zdravé a lesklé srsti. Krmivo Fokker Adult M je u psů velice oblíbeno - a to je důvodem, proč si tento výrobek získal takovou popularitu i u chovatelů psů.

Fokker Adult distribuujeme v baleních, 3 kg (244,-), 7,5 kg, 15 kg (783,-) a 20 kg chov. bal.

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % drůbeží složky), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty, řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.


1095,-
Fokker adult L - 20 kg (chovatelské balení)

Běžná zátěž

Fokker Adult L je plnohodnotným krmivem pro dospělé psy o hmotnosti 30-80 kg. Fokker Adult L je kvalitní potravou zaručující lesklou srst a dobrou kondici Vašeho psa. Díky vysoké zhodnotitelnosti není zapotřebí dávkovat velká množství - to zároveň pomáhá proti obávanému zvracení, k němuž u velkých psů dochází. Klouby a kosti jsou u psů velkých plemen obzvláště zatěžovány a vyžadují specifickou podporu. Fokker Adult L díky optimálnímu poměru vápníku a fosforu k této podpoře přispívá. Díky své jedinečné chuti je krmivo Fokker Adult L u psů velice oblíbeno.

Fokker Adult L distribuujeme v baleních po 3 kg (250,-), 15 kg (875,-) a 20kg chov. bal.

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % drůbeží složky), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty, řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.1008,-

Fokker Activ Sport L - 15 kg

Vysoká zátěž

Fokker Aktiv je kvalitní a energeticky vydatné krmivo pro dospělé psy. Vysoká zužitkovatelnost tuků a bílkovin je zárukou optimální kondice a rychlé regenerace po dlouhém napětí a sportovním výkonu. Fokker Aktiv je proto ideálním produktem pro psy, kteří se po době březosti, kojení či nemoci mají rychle dostat zpět do kondice.

Obsažené tuky přispívají navíc k posílení chuťového zážitku. Fokker Aktiv se u psů setkává s pozitivním ohlasem. Dokonce i vybíravý pes si toto krmivo oblíbí. Kritériem pro hodnoty v níže vyobrazené tabulce stravy je aktivita psa. Dávkujte proto Fokker Aktiv co nejpřesněji. V období snížené výkonnosti (klidová fáze) doporučujeme přechod na Fokker Adult.

Krmivo Fokker Aktiv nabízíme v balení po 15 kg.

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % kuřete), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty (svatojánský chléb, lněné semínko), řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.


1090,-

Fokker Lamb & Rice - 15 kg

Problémy se srstí a kůží

Fokker Lamb & Rice je plnohodnotnou stravou na bázi jehněčího masa a rýže. Toto krmivo je vhodné pro dospělé psy všech plemen o hmotnosti 2-80 kg. Fokker Lamb & Rice je obzvláště vhodné pro citlivé psy a pro psy se sklonem k alergiím. Fokker Lamb & Rice pomáhá při ekzémech, nadměrném výpadku chlupů a při výskytu  šupinaté, suché pokožky.

Díky obsahu esenciálních mastných kyselin je Fokker Lamb & Rice zárukou husté, lesklé srsti. Pro svou jedinečnou chuť je krmivo Fokker Lamb & Rice velmi oblíbeno i u vybíravých psů. Fokker Lamb & Rice je příkladem absolutně špičkového výrobku.

Krmivo Fokker Lamb & Rice distribuujeme v baleních po 3 kg, 7,5 kg a 15 kg.

Složení:
Jehněčí moučka (min. 14 % jehněčí), rýže, kukuřičná moučka, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty (svatojánský chléb, lněné semínko), řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.961,-

Fokker Senior - 15 Kg

Age control:

Fokker Senior je plnohodnotnou potravou pro starší psy o hmotnosti 2-80 kg. Kvalitní přísady a snížený energetický obsah jsou zárukou, že Váš pes zůstane v dobré tělesné i duševní kondici bez nadváhy. Fokker Senior zpomaluje chronickou starobní demenci.

Obsah bílkovin a fosforů v krmivu Fokker Senior je zredukován, aby tak nedošlo k přetěžování funkce ledvin. Zvýšený podíl mastných kyselin je zárukou výjimečně lesklé srsti. Krmivo Fokker Senior je díky své dobré chuti psy velmi pozitivně přijímáno.

Fokker Senior distribuujeme v baleních po 3 kg (257,-) a 15 kg.

Složení:
Drůbeží moučka (min. 14 % drůbeží složky), kukuřičná moučka, rýže, drůbeží tuk, vedlejší rostlinné produkty, řepná kaše, vaječná sušina, kvasnice, vitamíny, minerály, lecitin.


Lze objednat i ostatní sortiment této značky.